او می خواهد بمیرم! یک بازی سرگرم کننده

یک گربه کینه‌ای و یک انسان کم توجه کافی بود تا (The High)، استودیوی سازنده She Wants Me Dead یک ماجراجویی جدید را خلق کند. لولا،‌ گربه‌ی خانگی مشکی رنگ به دنبال بی‌توجهی صاحبش تصمیم می‌گیرد تا با طرح تله‌هایی بی رحمانه در بالای ساختمان‌ها، انتقامی سخت را از وی بگیرد. البته این گربه بی تقصیر هم نیست، مکس، صاحب این گربه در موارد مختلفی باعث آزار گربه‌ی بیچاره‌ی داستان ما شده است. تف کردن محتوای دهان بعد از مسواک یا پرت کردن گربه به زمین در نیمه‌های خواب شیرین، امری نیست که یک گربه کینه‌ای و البته باهوش بتواند از آنها عبور کند.

بازی در مجموع در ۱۰ مرحله به صورت ساید اسکرولینگ روایت می‌شود. زمانی که مکس باید با تله‌های کار گذاشته شده توسط لولا درگیر شده و یک به یک از روی آنها بپرد تا به Checkpoint موقت بعدی برسد. در این میان شما تنها پنج جان خواهید داشت، در نتیجه بازی از نظر درجه سختی در جایگاه بالایی قرار می‌گیرد. با پرش از روی هر تله از تیغ‌های روی زمین گرفته تا تبر‌های متحرک و سطح‌های پرشی، باید سعی کنید تا به چک‌پوینت بعدی برسید، با رسیدن به چک‌پوینت توسعه‌دهندگان دو جان دیگر را به مکس می‌دهند تا بتواند راحت‌تر از تله‌های پیش رو عبور کند. گیم‌پلی بازی برروی اندروید و iOS به حرکت رو به جلو و پرش خلاصه می‌شود. همین موضوع سختی بازی را دو چندان می‌کند زیرا ظاهرا مکس حتی از برگشتن و به عقب نگاه کردن نیز ترسیده که قادر به حرکت به پشت نیست! با نبود قابلیت حرکت به عقب، کوچکترین اشتباه مرگ مکس را به همراه دارد، The High خود نیز از این سختی اطلاع داشته و در نتیجه با هر بار کشته شدنتان در جریان بازی مقداری سکه را دریافت می‌کنید.

توسعه‌دهندگان برای جلوگیری از تکراری شدن طراحی شخصیت مکس و محیط بازی، برخی آیتم‌ها را در نظر گرفته‌اند. با استفاده از پول دریافت شده از اتمام مراحل یا کشته‌ شدن‌های بیشمار قادر هستید تا ظاهر مکس را شخصی‌سازی کنید. لباس‌ فضایی یا گوش‌های دراز و پیرهنی با جمله «من گربه‌های خود را دوست دارم»‌ تنها بخشی از انواع پیراهن، شلوار، دستکش، کفش و کلاه‌هایی است که برای خریداری در دسترس قرار دارند. استودیوی High همچنین امکان تغییر ظاهر چک‌پوینت‌ها و سنگ قبر‌ها را نیز برای تنوع بیشتر داده‌اند. به این ترتیب قادر هستید تا ظاهر چک پوینت را به یک پورتال یا یک باجه تلفن تغییر دهید و ظاهر سنگ قبر خود را مانند بادکنک یا شمشیری برروی زمین کنید. مراحل در مجموع بسیار کوتاه هستند هرچند کشته‌ شدن‌های پشت سر هم، اتمام مراحل را طولانی کرده است.

بازی طراحی بسیار زیبایی دارد، در نتیجه با یک موسیقی زیبا و البته هماهنگ با بازی، اثر کازته هنرمند سوئدی، طی کردن و کشته شدن‌‌های متوالی خسته کننده نمی‌شود. سختی بازی نقطه قوت آن است. پس‌زمینه‌ای از ساختمان‌ها زیر نور مهتاب در کنار تله‌هایی که با صدای موسیقی حرکت می‌کنند، بازی رایگان She Wants Me Dead را هرچه جذاب‌تر می‌کند.

دانلود

دریافت از گوگل پلی

دریافت از اپ استور

گردآوری:مجله اینترنتی نت سام