رنگ موی مناسب زمستان

خانمها بدانید که رنگ موی بلوند در زمستان مناسب نیست. رنگ بلوند انواع رنگ های زرد، کرم ، گندمی، کاهی و مرواریدی را شامل می شود. موهایی که به طور کامل متعلق به یکی از این رنگ ها باشند و هم موهایی که با تراکم ۷۰ درصد به بالا با یکی از این رنگ ها مش شده باشند در گروه موهای بلوند قرار می گیرند.

موی چه رنگی برای زمستان مناسب تر است؟

رونق موهای بلوند تمام شده و بهتر است برای رنگ موی زمستان خود به جای رنگساژ، مش و تجدید رنگ روشن قبلی، رنگ تازه ای از میان رنگ های زمستانی انتخاب کنید. انواع رنگ های قهوه ای بسیار برای زمستان مناسب هستند. در گروه رنگ های زمستانی، رنگ های شرابی، فندقی، بلوطی، زیتونی هم جای می گیرند.

۴۶-helth2

همچنین در زمستانی بودن رنگ مشکی هم تردیدی نیست ولی به توصیه آرایشگران رنگ مشکی به موی خود نزنید چون بعد از مشکی کردن، مو قدرت دریافت هیچ رنگ دیگری را ندارد و تا درآمدن موهای جدید و رشد آنها باید با همان رنگ مشکی مدارا کنید (مگر اینکه ریشه موی خودتان مشکی باشد و قصد تعویض رنگ موی خود را تا مدت طولانی نداشته باشید) برای کسانی که می خواهند موهای خود را بسیار تیره کنند، آرایشگران از قهوه ای بسیار تیره و نزدیک به مشکی استفاده می کنند. اما برای آن دسته از خانم هایی که بازی رنگ ها را روی موی خود دوست دارند و می توانند به جای مش از های لایت با رنگ های گرم مانند عسلی، نسکافه ای، صورتی، قرمز یا مسی استفاده کنند، این نوع های لایت را روی هر رنگ پایه مویی می توان اجرا کرد ولی واضح است که های لایت عسلی و نسکافه ای روی موهای قهوه ای و های لایت قرمز روی موهایی با زمینه قرمز مانند شرابی و فندقی جذاب تر و زیباتر است.

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام