فال هفته – ۱۹ تا ۲۵ دی ماه ۱۳۹۴

هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آنها نقوش درهم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می‌دادند. آنها مشاهده می‌کردند که چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییر شکل می‌دهد. آنها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره‌های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حرکت می‌کنند و آنها را ستاره‌های مهاجر یا سیاره‌ها نامیدند. و آنها با اشتیاق می‌خواستند بدانند که این بازی های آسمانی منحصربه‌فرد چه معنا و مفهومی برای آنها می‌تواند داشته باشد. بنابراین کم و بیش به این ترتیب بود که طالع بینیبه وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان به ظاهر می‌تواند آینده را پیشگویی کند.

چرخش ستارگان را در هفته آینده ببینید …

فروردین

دلایلی مختلفی به ذهنت می رسه که کاری که دوست نداری ولی لازمه رو به عقب بندازی. ماه هم در روز دوشنبه کامل است و این توهمی رو به وجود می یاره که روی استدلال منطقی تاثیر جدی می ذاره. در این هفته به استدلال هایی که برای خودت می کنی خیلی اهمیت نده و سعی کن اعتقادت رو به چیزهایی که هفته قبل بهشون معتقد بودی حفظ کنی. خریدن یک لباس که با پوست تماس مستقیم داره شدیدا توصیه می شه. بدنت احتیاج به بافت نو داره. تو و پارتنرت ممکنه در یک مکالمه خوب درگیر بشین که رابطه شما رو به لایه ای بالاتر ببره. حواست باشه که رابطه مثل یک بانک است و اگر همیشه ازش برداشت کنی بالاخره منابعش تموم می شن. با محبت کردن، هیجان بخشیدن و برنامه ریختن و انرژی گذاشتن این بانک رو پر کن چون مدتی است ذخیره بانک از اونی که باید باشه، کمتر شده.

اردیبهشت

اهل امنیت عاطفی هستی ولی شرایط متزلزل شده. همکاری خوبه ولی به شرطی که زمان کافی برای خودت و خواسته های خودت هم باقی بذاره. اگر در چیزی بیشتر از اونی که داری می گیری، امتیاز می دی بهتره واردش نشی یا خودت رو زودتر بیرون بکشی. بعضی مواقع پذیرفتن شکست بهتر از اصرار برای ادامه جنگ است. از قلبت حفاظت کن چون به زودی حسابی بهش احتیاج خواهی داشت. احساساتت تحت تاثیر ماه کامل دوشنبه است و اگر می خوای تعادلت رو به طور کامل تا آخر این هفته حفظ کنی خوبه روز یکشنبه یا دوشنبه برای یک دقیقه به ماه نگاه کنی و به خودت بگی «من هستم که خودم رو کنترل می کنم و از تو فقط زیبایی و جذابیت دریافت می کنم».

خرداد

نقشه های بزرگی برای‌ آینده داری ولی مهمه که به خاطر آینده، زمان حال رو از دست ندی. طبیعت برونگرا باعث می شه شلوغ باشی و در جایی توجه زیادی به خودت جلب کنی. دقت کن که فیدبک مثبت همیشه هم خوب نیست و گاهی در شرایطی بهتره آدم کم سر و صدا تر باشه و کارش رو بی دردسرتر پیش ببره. اگر لازمه به کسی پیشنهاد دوستی بدی زودتر اقدام کن چون صبر کردن باعث دیر شدن می شه! ستاره ها می گن این هفته باید تصمیم همی در حوزه های عاطفی بگیری. شاید همون پیشنهاد دوستی باشه شایدم چیزی دیگه ولی حواست باشه که اگر چیزی در این مورد به ذهنت می رسه همین هفته عمل کن. پنجشنبه صبح تا جمعه عصر فکری غم انگیز به خاطرت می رسه و سعی کن روش خیلی تمرکز نکنی!

تیر

کنترل بالا و پایین های احساسی می تونه سخت باشه. یکشنبه و دوشنبه ماه کامل می شه و ماه کامل در این هفته برای متولد این ماه خوب نیست. سعی کن بی دردسر هفته رو به آخر برسونی. یکشنبه یا دوشنبه سعی کن یکی دو دقیقه به ماه کامل نگاه کنی تا ذر ذهنت ثبت بشه که این ماه کامل است که داره بهت فشار می یاره نه زندگی. خوشبختانه هفته بعد و حتی آخر همین هفته که ماه به سمت کوچیک شدن می ره، دوباره منطق بر ذهنت حاکم می شه و می تونی مثبت و منفی چیزها رو دقیق تر بگیری. اگر در چیزی هستی که هر روز ناراحتت کرده، بسنج که آیا بیشتر از سه ماه از این مشکل می گذره و اگر جواب بله است بدون که باید از ماجرا خارج بشی. در صورتی که مجرد هستی و دنبال جفت شدن بدون که تا مدتی نخواهی تونست کسی که از هر جهت خوب باشه رو پیدا کنی پس اگر لازم می دونی با آدم هایی که مشکلاتی دارن که می تونی بپذیری، کنار بیا.

مرداد

پوشوندن چهره با لبخند، مشکلی رو حل نمی کنه. به جای تلاش برای مخفی کردن احساساتت، اونها رو بروز بده، حرف بزن و توضیح بده از چی ناراحت هستی. آدم گاهی خودش هم نمی دونه مشکلش چیه و اگر در این شرایط هستی، روز یکشنبه یا دوشنبه کمی بعد از غروب وقت بذار و به ماه کامل نگاه کن. این نگاه باعث می شه مغزت درک کنه که نور فریب دهنده ماه چقدر قوی شده و این رو ربط بده به احساسات بدی که داری و مطمئن بشی که دنیای اطرافت اونقدرها هم منفی نیست. خوشبختانه مطرح کردن دیدگاهت باعث می شه گفتگوی خوبی شکل بگیره و گفتگوها اکثر مشکلات رو حل می کنن. یک نفر منتظره کاری براش بکنی و هر قدمت می تونه حسابی خوشحالش کنه. اگر اخیرا شروع به دیدن کسی کردی، سعی نکن ماجرا رو سرعت بدی یا کند کنی چون سرعتی که طبیعت به پیشرفت رابطه ها می ده،‌ بهترین سرعت است.

شهریور

روند کارهایی که هر هفته در پیش میگیری به شکلی است که با کمترین استرس و ناراحتی هفته رو به پایان برسونی ولی در این روند چیزی که علاقمندی پیش بره به اندازه کافی سرعت نمی گیره و پیش نمی ره. این هفته فرصت خوبیه برای برداشتن یک قدم خارج از روال و تلنگری زدن به چیزی که دوست داری به شکل دیگه ای باشه. اگر در رابطه ای هستی که دوست داری شکلش تغییر کنه این هفته موضوع رو مطرح کن (چه با حرف چه با یک عمل چه با پیشنهاد خریدن چیزی که رابطه رو به اون سمت می بره) و اگر در پروژه ای قراره تغییری ایجاد بشه، این هفته جلسه اش رو تنظیم کن. یک بازی جدید منتظرت است که امیدوارم آزار دهنده نباشه. ماه کامل شده و تاثیرش روی متولد این ماه، نوری جذاب است. اگر دیدی همه یک شکل جدید نگاهت می کنن بدون دارن با خودشون فکر می کنن «این چطوری اینقدر فوق العاده شده؟». زمان رو تلف نکن و تا تنور داغه، نون رو بچسبون!

مهر

می خوای موضوعی رو رد کنی یا زیر بارش نری یا حتی به خودت دروغ بگی که چیزی رو نمی خوای و خودت هستی که نمی خوای پیش بره؛ اما ژوپیتر با همه سنگینی اش در آسمون است و این سیاره هیچ وقت «نه» رو به عنوان جواب قبول نمی کنه. در چیزی که هستی جواب «بله» است و کاری که شروع شده باید پیش بره. در این هفته بهتره جایی رو امضا نکنی چون به نفعت نیست اما این رو هم بدون که اگر وقت چیزی رسیده باشه، در این هفته اتفاق می افته و تو نمی تونی جلوش رو بگیری و بهتره ناراحت نباشی و خودت رو به سرنوشت بسپری. این هفته حمایت خوبی از طرف یک پارتنر در انتظارت است و اگر بتونی هدفی مشترک بین خودت و یک نفر پیدا کنی، اون آدم هرگز تو رو فراموش نخواهد کرد.

آبان

مهارت تو در کنترل دو سه پروژه همزمان نباید گولت بزنه و کارها رو عقب بندازی. موضوعات رو قدم به قدم پیش ببر تا دچار استرس نشی. برگه برنده تو اینه که می دونی چه مهارت هایی داری و به خودت اعتماد به نفس داری. گاهی تقلید از یک الگوی خوب راه خوبی برای موفقیت است و تا وقتی دروغ قاطی کارها نشه، این روش خوبی برای تحویل کارهای خوب است. ماه کامل در سکتور رابطه تو در اوایل این هفته ممکنه باعث موقعیت های غیرمرسومی بین تو و پارتنرت بشه (و اگر پارتنر نداری ممکنه اونو در جایی عجیب رویت کنی). اگر می خوای کسی رو درک کنی بهترین کار کنار گذاشتن تحلیل منطقی و تلاش برای اینه که خودت رو جاش بذاری. تنش فعلی رفع خواهد شد و فقط باعث رابطه ای صمیمی تر و موفق تر خواهد شد. عشقی عمیق تر از چیزی که فکر می کردی در حال شکل گرفتن است.

آذر

برای درک موضوعی پیچیده سعی می کنی کل جریان رو تقلیل بدی به چیزهایی ساده مثل لج کردن یا خصومت شخصی ولی اینکار درست نیست. واقعیت اینه که شرایطی که توش هستی محصول اتفاقاتی بسیار گسترده تر و پیچیده تر است و فاکتورهای زیادی روی ماجرا تاثیر گذاشتن و خودت هم توش بسیار سهیم بودی. خبر خوب اینه که سهم خودت در جریان آینده هم بسیار پر رنگ است. در این هفته با حمایت ماه کامل روز یکشنبه کافیه یکی دو هل بدی تا موضوعی دقیقا به جهتی که می خوای حرکت کنه. برگشتن روی ریل بسیار ساده است و فقط با اطمینان قدم بردار. فراموش کردن کار خوبیه ولی همیشه توصیه نیم شه. اطلاعات قدرت است پس اگر می تونی اطلاعاتی به نفع خودت به دست بیاری، کوتاهی نکن. در این هفته هم در زندگی شخصی و هم در زندگی کاری مکالمه و ارتباطات شدیدا توصیه می شه. اگر مجرد هستی و می خوای کسی رو بیبنی، حتما دعوت به مکان های عمومی و جلسه ها رو قبول کن و با رویی باز، با آدم های جدید حرف بزن چون یک صحبت در این هفته ممکنه باعث سال ها صحبت بشه.

دی

در حال حرکت به سمت مقصد جدیدی هستی. یا بهش افتخار می کنی یا بهش افتخار خواهی کرد. مسیر پیش رو خوبه ولی حواست باشه که خوشبینی کورکورانه خطرناکه و بهتره با نگاهی منتقد پیش بری و شرایط رو بسنجی. در صورتی که حس کردی لازمه کاری کاملا متفاوت با کارهای همیشگی ات بکنی یا تصمیم ناشناخته ای بگیری کمی احتیاط کن چون در این هفته ماه کامل شده و ممکنه تصمیمت خیلی عاقلانه نباشه. این رو بدون که به موقع بیرون اومدن از یک شرایط نامناسب، فرصت دادن به شرایط بهتر است برای اتفاق افتادن. اگر در حال اتخاذ تصمیم مهمی هستی روز یکشنبه یا دوشنبه یک ساعت بعد از غروب برای چند دقیقه به ماه خیره بشو و به تصمیمت فکر کن – جواب درست به ذهنت الهام خواهد شد.

بهمن

جلوتر از برنامه ای هستی که ریختی. کارها خوب پیش خواهند رفت و به چیزی که می خوای خواهی رسید. نظراتی که داری درست هستن و به خودت شک نداشته باش. در صورتی که احتیاج داری حتما درخواست کمک کن چون یکی دو نفر هستن که خیلی دوست دارن این پیام رو از تو بگیرن و با همه توان بهت کمک بدن. ماه کامل روز یکشنبه تلاطمی در احساسات ایجاد میکنی ولی حتی اگر رگه های پشیمونی رو دیدی، بدون که کاری که کرده ای کاملا درست بوده. در این باره که چقدر انرژی می تونی صرف کنی صادق باش و قول اضافی به کسی نده چون توی کارها عقبت می ندازه. سه شنبه و چهارشنبه با گذشتن ماه از خونه هشتم عشق تو، بالا و پایین هایی رو حس خواهی کرد ولی خیلی جدیشون نگیر. کار مهم است و باید پیش بره.

اسفند

برای نظر یا ایده یا نصیحت یا راه حل به دوستانت وابسته نباش. راهنماهایی که در این هفته ممکنه بگیری خوب نیستن و خودت بهترین آدم برای مشورت هستی. مشکلی که دوستانت دارن اینه که در هفته ای که قراره ماه کاملا درخشان بدرخشه، شروع می کنن به قدرت دادن به تو در مواردی که کنترل خیلی کمی روشون داری و در نهایت باعث ناراحتی می شن. واقع بین باش و اگر به چیزی نمی تونی برسی، تلاش بیش از اندازه هم نکن. این هفته ارتباط و حرف زدن برات راحت خواهد شد اما در مواردی که مربوط به خونه است حرف زدن خطرناکه. در صورتی که حس می کنی باید در مورد خونه یا اتفاقات خیلی نزدیک به خودت با کسی صحبت کنی پیشنهاد می کنم بسیار محتاط باشی و از کلمات تند استفاده نکنی. ترکیب هایی مثل «من حس می کنم که …» خیلی خوبه. احساساتت رو بگو بدون اینکه طرف مقابلت رو متهم کنی. در عشق خبری نیست و هفته به آرامی خواهد گذشت.

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام