فال هفته – ۲۶ دی تا ۲ بهمن ماه ۱۳۹۴

هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آنها نقوش درهم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می‌دادند. آنها مشاهده می‌کردند که چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییر شکل می‌دهد. آنها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره‌های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حرکت می‌کنند و آنها را ستاره‌های مهاجر یا سیاره‌ها نامیدند. و آنها با اشتیاق می‌خواستند بدانند که این بازی های آسمانی منحصربه‌فرد چه معنا و مفهومی برای آنها می‌تواند داشته باشد. بنابراین کم و بیش به این ترتیب بود که طالع بینیبه وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان به ظاهر می‌تواند آینده را پیشگویی کند.

چرخش ستارگان را در هفته آینده ببینید …

فروردین

آماده هستی برای یک تغییر. حتی شروعش هم کرده ای ولی هنوز برای رسیدن به هدف نهایی ات نیاز به کار بیشتری داری. شرکت در یک جشن یا همایش یا گردهمایی پیش بینی می شه که خیلی هم خوبه و بهت انرژی یا رابطه جدیدی برای پیشرفت میده. هوشمندانه ترین کار اینه که به انتخابی که کردی بچسبی و پیش بری چون هیچ کس مطمئن نیست فردا چه اتفاقی در جریانه. سه شنبه یک کانال ارتباطی خیلی خوب بازه پس اگر قراره حرف مهمی زده بشه یا چیزی رو درخواست یا اعتراف کنی، سه شنبه رو از دست نده. چهارشنبه منتظر یک اتفاق نامنتظره باشه که ممکنه نفست رو بند بیاره.

اردیبهشت

تنهایی کار کردن جواب می ده ولی اگر در یک گروه باشی، نتیجه بهتری می گیری. یک تغییر مسیر سریع و خطرناک به نفعت است. اگر جایی لازم شد مسیرت رو تغییر بده و بیش از حد به برنامه های سابق نچسب. یک صحبت جدی که نمی شه هم ازش فرار کرد بین سه شنبه تا پنجشنبه منتظر تو است. با یک نفر می شینی و چیزهای مهمی می گی. خوشبختانه ستاره ها به نفع تو هستن و اگر معقول حرف بزنی، حرفت فهمیده می شه. اگر چیزی گم شده تا یکشنبه هفته بعد فرصت داره پیدا بشه وگرنه فعلا باید فراموشش کنی. یک زنگ کوچیک یا یک اسمس می تونه اتفاق جالبی رو رقم بزنه پس همین الان دست به گوشی بشو و ببین چه کسی ممکنه از گرفتن یک اسمس احوالپرسی ذوق کنه و بهش اسمس رو بزن.

خرداد

با مقاومتی روبرو می شی که منبعش مشخص نیست. یکی از کارها پیش نمی ره یا حتی حس می کنی کارشکنی شده ولی منبعش رو کشف نمی کنی. دقت کن که خیلی وقت ها منبع مشکلات خود ما هستیم. درسته که دنیای بیرون فشار میاره ولی اگر بخوایم چیزها پیش برن، باید براشون وقت واقعی بذاریم. دنبال بهترین وضعیت برای شروع نباش و کارت رو شروع کن و پیش ببر. حفظ موقعیت برات راحته و اصلا عقب نشینی نکن چون بعدا باید کلی تلاش کنی تا برسی به همین جایی که الان هستی. در صورت نیاز به انتخاب مسیر حتما به قلبت گوش کن چون در این هفته بهترین راهنما است. عشق هم همیشه مقدس نیست. اگر چیزی برات کار نمی کنه و تو‌ آینده نمی خوای خودت رو با کسی تصور کنی بهتره الان ترکش کنی. اگر با کسی پیش می ری باید به این فکر کنی که آیا در آینده از خودت راضی خواهی بود یا نه و بعد انتخاب کنی.

تیر

انتظارات بالا در نشون دادن مسیر خوب هستن ولی متاسفانه موقع رسیدن به مقصد باعث ناراحتی می شن. اگر ناراحت هستی که به چیزی که می خواستی نرسیدی، به این فکر کن که اصولا چقدر احتمال داشته به هدفی که گذاشتی برسی و انرژی ات رو صرف کارهای غیرممکن نکن. گذروندن یک نیم روز با یک دوست صمیمی بسیار می تونه برات مفید تموم بشه و علاوه بر دوستی خوب، بهت ایده هایی مستحکم در مورد شرایط بده که می تونی بر اساس اونها تصمیم بگیری. حواست باشه که یک عقب نشینی کوتاه بهتر از تلاش برای جنگیدن در جایی است که آدم مطمئنا شکست می خوره. اگر لازمه عقب بکش و تقویت قوا کن.. حتی فیزیکی! خوردن یک آب پرتقال طبیعی در خونه یا کافه یا بهتر از همه گرفته شده توسط خودت می تونه مسیر انرژی ها رو دگرگون کنه.

مرداد

همیشه جذابیت خاصی داشتی و آدم ها بهت توجه زیادی می کردن. هنوزم همینطور است ولی یک تغییر کوچیک داریم: ماه این هفته در خونه هشتم صمیمیت است و بخش های بیشتری از شخصیت تو برای آدم ها آشکار می شه. گرمای وجودی ات رو بقیه راحت حس خواهند کرد و این باعث می شه بیشتر از اینکه پر سر و صدا باشی، عمیق به نظر بیای. خلاصه همه اینها می شه اینکه هفته خوبیه برای ایجاد یک رابطه نزدیک و صمیمانه و دوری کردن نسبی از جاهایی خیلی شلوغ و پر سر و صدا. در این هفته خوش شانسی خاصی با تو است پس دست به ریسک و قمار بزن. یک صدا باعث خوشحالی ات می شه و بهت یادآوری می کنه چقدر چیزهای ارزشمند زندگی زیاد هستن. اگر تا چهارشنبه اتفاق خاصی در زندگی نیافتاده بود، چهارشنبه رو حتما از خونه بیرون برو تا اتفاق فرصت کنه به تو برخورد کنه!

شهریور

کم کاری یک نفر دیگه به ضرر تو است. اگر می تونی باهاش صحبت کن تا کارهات رو خراب نکنه و اگر نمی تونی به دیگران نشون بده که بخشی که تو روش کنترل داری داره به خوبی پیش می ره. فکری توی سرت است که هی دست دست می کنی آیا مطرحش کنی یا نه. این هفته اینکار رو نکن چون بودن ماه در خونه دهم ارتباطات باعث سوء تفاهم می شه. یک نفر برات یک سورپریز داره، حالا یا برای تو یا برای کسی که خیلی به تو نزدیکه. حتی اگر کاملا خوشحالت نکرد سعی کن خودت رو خوشحال نشون بدی. در صورتی که در رابطه نیستی و یکی از دوستان داره سعی می کنه کسی رو به تو معرفی کنه،‌ احتمالا مورد خوبی است ولی در نهایت تو هستی که انتخاب می کنی، اصلا رودربایستی نکن.

مهر

پروژه ها و کارهای متنوعی برای کردن هست و مطمئن نیستی بهترین جا برای شروع کجاست. شاید فکر کنی نوشتن یک لیست مفیده ولی حتی اینم نمی تونه کمک کنه. روش درست تو اینه که خیلی جدی به «نه» گفتن فکر کنی و کارهایی که زمان زیادی از تو می گیره بدن اینکه چیزی بهت برسونه رو از زندگی حذف کنی. در صورتی که موفقیت های قابل انگشت گذاشتن و نشون دادن خیلی زیاد نبوده، خودت رو سرزنش نکن چون پیشرفت آسانسور تا وقتی درش باز نشده، معلوم نمی شه! یک صحبت در مورد موضوعی غیرمعمول هم منتظره و با توجه به حضور ماه در خونه سوم ارتباطات، انتظار نداشته باش بتونی توی این صحبت نظرات خیلی مثبتی بدی. بهتره فقط گوش بدی و همراهی کنی. هفته خوبی برای بستن یک قرارداد است و امیدوارم کاغذی رسمی برای امضا بهت داده بشه.

آبان

حرکت ماه در خونه پنجم لذت‌ها، بهت می گه در این هفته باید به دنبال خوشحالی خودت باشی. کاری رو بکن که دوست داری و اگر شرایطی اذیتت می کنه، ازش دوری کن. ماه فقط یک هفته در این شرایط می مونه پس اگر چیزی هی توی فکرت می چرخه، عملی اش کن. در صورتی که کسی ازت اطلاعاتی خواست، لطفا فقط حداقل اطلاعات ممکن رو بده و به شایعات دامن نزن تا هفته به خوشی بگذره. روز دوشنبه احتمالا فکرت پر از خیالات غیرمرسوم می شه و اگر مواظب نباشی ممکنه حتی توشون غرق بشی. نگرانی در مورد اینده جاش در این هفته نیست پس اگر لازمه به هر چیز مهمی بدون شاخ و برگ دادن فکر کن و تکلیفت رو باهاش روشن کن و راحت زندگی ات رو بکن. خطری تو رو تهدید نمی کنه و اگر لازمه ، یک لبخندت می تونه نظر یک نفر رو کلا تغییر بده. برگ برنده ات رو استفاده کن.

آذر

این هفته حرف هات به نظر بقیه فلسفه هایی زیبا و گفته هایی نغز می یان! اگر لازمه کسی رو با صحبت متقاعد کنی یا سر چیزی چونه بزنی یا قراردادی ببندی و این تیپ چیزها،‌ وقتش دقیقا این هفته است که ماه داره حسابی ازت حمایت می کنه و جشن کوچیکی سر راه است. روز چهارشنبه سیاره عشق یعنی ونوس که حالا در خونه تو است زاویه ای مستقیم با اورانوس پیدا می کنه که به بخش عشق آسمون رسیده! اورانوس سیاره تغییرات ناگهانی است و من اصلا تعجب نمی کنم اگر همین هفته یکی عاشقت بشه یا به یکی دل ببندی – اینم ممکنه که تفسیر این شرایط آسمون یک خوشحالی عمیق یا رمانتیک باشه. یادت باشه که با اینکه در این هفته کلماتت جادویی می شن اما همیشه کارها بلندتر از حرف‌ها هستن و بهتره استین هم بالا بزنی و به شکل عملی پروژه ای رو استارت بزنی یا تموم کنی یا به سادگی محبتت رو با یک چیز فیزیکی به کسی که لازمه به تو دل ببنده، نشون بدی.

دی

تلاش بیشتر برای رسوندن کارهای عقب افتاده به زمانبندی‌ها، به معنی عقب افتادن یکسری کار دیگه است! از این نترس چون زندگی همیشه یک بده بستون جمع و جوره! یک چیزهایی عقب می افتن و یک چیزهایی پیش می رن و این تو هستی که انتخاب می کنی کدوم بر کدوم باید اولویت داشته باشه. در ضمن دیدن موفقیت نیاز به کمی صبر داره. گاهی چیزها توی فکر پخته می شن و نمود بیرونی شون دیرتر اتفاق می افته (زندگی مثل دوی صد متر نیست، زندگی شبیه ماراتن است!). زندگی عشقی هم رو به شکوفایی است و اتفاق های خوبی بخصوص در این هفته و هفته بعد در جریانه. یک آرامش با حوصله بهترین چیزی است که می تونی براش برنامه ریزی کنی.

بهمن

مسایل مالی در آسمون دیده می شه. امیدوارم دردسر و کم پولی نباشه و به سمت خرید و سرمایه گذاری بره. تنها چیزی که دیده می شه اینه که بحث پول در میوونه. در صورتی که می خوای چیزی رو بخری و مغزت مخالفت می کنه، بهش گوش نده. این هفته قلب است و اگر کاری خطر عجیبی نداره یا نیاز به هزینه غیرقابل جبرانی نداره، بهتره قلبت رو خوشحال کنی. در جمعی باید کاری بکنی و سعی کن به خوبی براش آماده بشی چون می تونه تاثیر خوبی در کارهات بذاره. اگر کسی بعد از یک سخنرانی یا مهمونی یا چنین چیزی سراغت اومد و سوال هایی کرد، باهاش چند قدم راه برو تا تاثیر مثبتت رو روش ببینی. توجه کسی به سمت تو است و اگر حس کردی کسی هر چیزی که می گی می خنده، احتمالا می خواد باهات دوست بشه.

اسفند

تا حدی باعث گیج شدن آدم ها شده ای. کارت رو به خوبی درک نمی کنن و به همین دلیل نمی دونن که باید چطوری موضع بگیرن یا کمک کنن. اگر به کمک نیاز داری صریح و مستقیم درخواستش کن. خورشید و ونوس دارن از کنار هم می گذرن و اگر گرمای یک عشق قدیمی رو حس کردی بدون که حتما باید با عقلت هم مشورت کنی چون جهت حرکت خورشید و ونوس در کنار هم نیست و گرما به زودی از بین خواهد رفت و تو به دلایلی محکمتر از گرمای اولیه برای موندن در کنار اون آدم نیاز خواهی داشت. اگر علاقمند به دیدن آدم جدید هستی، در آینده نگاه کن، لبخند خوبت رو تمرین کن و به این فکر کن که اگر کسی بهت پیشنهاد مبهمی مثل این بده که «می شه همدیگه رو ببینیم» چه جوابی براش مناسب است و اون جواب رو دو سه باری با صدای یواش ولی واضح با خودت تمرین کن.

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام