فال هفته – ۲۶ فروردین تا اول اردیبهشت ۱۳۹۶

هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آنها نقوش درهم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می‌دادند. آنها مشاهده می‌کردند که چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییر شکل می‌دهد. آنها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره‌های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حرکت می‌کنند و آنها را ستاره‌های مهاجر یا سیاره‌ها نامیدند. و آنها با اشتیاق می‌خواستند بدانند که این بازی های آسمانی منحصربه‌فرد چه معنا و مفهومی برای آنها می‌تواند داشته باشد. بنابراین کم و بیش به این ترتیب بود که طالع بینیبه وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان به ظاهر می‌تواند آینده را پیشگویی کند.

چرخش ستارگان را در هفته آینده ببینید …

فروردین

در آغاز این هفته، حرکت و واکنش ناگهانی از خودتان نشان ندهید وگرنه ممکن است وقفه‌ای در روال انجام امور ایجاد شود. با نزدیکتر شدن به اواسط هفته، هرکار غیرمنتظره‌ و عجیبی که خواستید انجام دهید. بعد از مدت‌ها که وقت صرف شناسایی خواسته‌های خود کرده‌اید، این هفته وقت آن است که با دنیا گلاویز شده و آنها را به چنگ آورید. در روزهای پایانی هفته نظم و انضباط و حفظ اعتبار، اولویت پیدا خواهند کرد. نهایتا از دست‌آوردهای این هفته‌ی خود شگفت‌زده خواهید شد.

اردیبهشت

ممکن است در آغاز هفته اندکی نگران وضعیت سلامتی کسی شده و مشغول تحقیقات و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن شوید. این هفته بیشتر از همیشه به دوستان خوب خود نزدیک خواهید شد. در روزهای میانی هفته این پیوند عمیق‌تر از همیشه خواهد شد. نیمه ی دوم هفته عمدتا صرف رسیدگی به مسائل کاری خواهد شد. بازتاب خوب این اتفاقات را در تعطیلات پایان هفته خواهید دید. شاید بد نباشد که در تعطیلات پایانی هفته نیز دست به انجام کاری تازه بزنید (مثلا غذایی جدید امتحان کنید).

خرداد

در آغاز هفته کسی مایل است که با شما قراردادی برای همکاری ببندد، اما بهتر است شما سفت و سخت از این کار دوری کنید. تا زمانی که یقین پیدا نکرده اید که این همان چیزی است که می خواهید بر سر هیچ چیز توافق نکنید. روزهای دوم و سوم هفته را صرف رسیدگی به خود کنید، با غذا، موسیقی، کتاب و یا قدم زدن، و گزینه های پیش روی تان سبک سنگین کنید. در ادامه ی هفته، اگر میلی به بیرون رفتن و وقت گذراندن با دوستی ندارید، حتما او را در جریان بگذارید. پایان هفته تان را به آرامی بگذرانید، اما نه به شکلی کسالت آور. تماشای فیلمی با داستانی خوش فکر و چالش برانگیز به مراتب سرگرم کننده تر از فیلمی قابل پیش بینی خواهد بود.

تیر

این هفته هر کسی هفته‌ی خود را با انگیزه‌ی خاصی آغاز خواهد کرد و عاقلانه‌تر است که سعی کنید قبل از اینکه با آنها توافقی کنید، به انگیزه‌هایشان پی ببرید. با این حال بخش عمده‌ی موفقیت شما به بخت و اقبال‌تان باز خواهد گشت و مجبور هستید که به درک و حس خود اعتماد کنید. این هفته حوصله و وقت برای شنیدن شکایت‌ها و نارضایتی‌های بقیه نخواهید داشت (علی‌الخصوص در میانه‌ی هفته که خود نیز مشغول رسیدگی به مسائل عاطفی و عاشقانه‌ی خود هستید). در روزهای پایانی هفته، حس و شناخت خوبی نسبت به خواسته‌های خود خواهید داشت. در تعطیلات پایان هفته هم مراقب باشید که بیش از حد درگیر کار یا چیزی دیگر نشوید.

مرداد

کسانی که در آغاز هفته ایده هایتان را با آنها در میان می گذارید، دیدگاه هایی کاملا متفاوت از شما دارند و شما باور دارید که این تفاوت اتفاقا چیز خوبی است. سبب می شود که روراست و بی پرده باشید و به چیزهایی بیندیشید که معمولا به ذهن تان نمی رسند. این هفته فرصت خوبی در اختیارتان قرار می دهد تا با جریان پیش رفته و با شخصیت های قوی و خلاق دم خور شوید. در آخرین روز کاری هفته، تلاش های اخیری که در زندگی عاطفی تان داشته اید به ثمر می نشینند. تمام این دگرگونی های سبب می شود تا آخر هفته احساس تازگی و نویی کنید، انگار که کسی دیگر هستید.

شهریور

در آغاز هفته سیلی از احساسات زندگی تان را در بر می گیرد، و برای اینکه موش آب کشیده نشوید لازم است تا میانه ی هفته چکمه های بارانی تان را به پا کنید. در میانه ی هفته، به ویژه در برخورد با دیگران، حواستان به حساسیت احساسات خود باشد. اگر با کسی رو به رو شدید که عقایدی خشک و دگماتیک دارد، بهتر است با ذهنی بازتر و روشنفکرانه تر از همیشه با او برخورد کنید، هرگز نمی توانید بدانید که این آدم چه حرفی ممکن است برای گفتن داشته باشد. در پایان هفته ممکن است گفته ی کسی آزرده خاطرتان کند، و حق هم داشته باشید، اما احتمال بسیار کوچکی هم بدهید که شاید واقعا طرف مقابل تان منظور بدی نداشته است.

مهر

در نخستین روز هفته از شما به یک اشاره و از دیگران به سر دویدن! قدرت اجتماعی بی مانندی دارید، و باید بی دریغ از آن بهره بجویید. روابط میان شما و دوستانتان شدیدتر شده است. و در میانه ی هفته آنقدر شدید تر می شود که ذهن تان را به تمامی می تواند اشغال کند، و این درست همان چیزی است که باید از آن دوری جویید. در قلب خود فردی مستقل و با اراده هستید. در آخرین روز کاری هفته، وقت مناسبی برای پیشنهاد نقشه ای تازه به گروه خواهید داشت، و در پایان هفته بهتر است گروه و دوستان را فراموش کرده و بر خانواده تان تمرکز کنید.

آبان

در آغاز این هفته هنوز احساس خستگی خواهید کرد و ذهن‌تان نیز ممکن است همچنان در عالم رویا و خیال به سر ببرد. خوشبختانه در روزهای بعدی، کاملا هوشیار و فعال خواهید شد. در نیمه‌ی دوم هفته ممکن است کسی از شما راهنمایی یا نظری بخواهد و شما نیز بدون مخفی نگه‌داشتن چیزی، نظر خود را با او در میان خواهید گذاشت. مردم شیفته‌ی صداقت و رک بودن شما هستند. این کانال ارتباطی دو طرفه را در تعطیلات پایان هفته حفظ کرده تا شاید دوستان جدیدی پیدا کنید.

آذر

مدتی است که برای انتخاب گام بعدی تان دچار تردید بوده اید، اما نخستین روز هفته، بهترین زمان برای پریدن است. نسبت به همه ی حقابق وقوف دارید و دوستانتان نیز آماده ی یاری تان هستند. هر چند که در دومین روز هفته به تردید می افتید، اما کیست که در آستانه ی حرکتی دلیرانه دچار دودلی نشود. در میانه ی هفته به عقلانی بودن نقشه ها و راه هایتان پی خواهید برد، و در آخرین روز هفته کسی به شما خواهد گفت که بی اندازه تحت تاثیر کارهایتان قرار گرفته است. در پایان هفته دوباره بر نقشه هایتان تمرکز خواهید کرد. نتیجه و هدف پایانی و مطلوب همچنان همان است که بود، اما راه و نقشه ی رسیدن به آن دگرکون خواهد شد.

دی

می‌دانید که برای نتیجه گرفتن از وضعیت موجود، باید وقت بگذارید. از روزهای آغازین هفته برای تمرین صبر و استقامت استفاده کنید. دوستان‌تان به خوبی می‌دانند که فکرتان در این روزها درگیر بوده و از شما حمایت خواهند کرد (مخصوصا در روزهای میانی هفته). کلید موفقیت شما، نظم و انضباط است. از هرگونه افراط و زیاده‌روی در روزهای پایانی هفته پرهیز کنید. موجی از انرژی مثبت در تعطیلات پایان هفته روحیه‌تان را عوض خواهد کرد.

بهمن

در نخستین روز هفته، کسی آماده ی نهایی کردن نقشه ای با شما خواهد بود، هر چند شما هنوز نسبت به برخی جزییات آن تردید دارید. مطمئن شوید که همان چه که واقعا می خواهید را از این توافق به دست خواهید آورد. در روزهای دوم و سوم هفته، تا زمانی که دقت و احتیاط به خرج دهید، بخت نیز با شما یار خواهد بود، و متعاقبا همه ی دوستان و همکارانتان نیز هوای شما را خواهند داشت. در ادامه ی هفته بهتان یادآوری خواهد شد که به خوبی از شما پشتیبانی می شود و دوستانی دارید که جایگاه و مرتبه ی خوبی دارند. شاید بد نباشد اگر در پایان هفته برای مشورت گرفتن به آنها رجوع کنید. رویاهای بزرگی دارید و آنها می توانند کمک تان کنند تا به واقعیت بدل شان کنید.

اسفند

با فرا رسیدن هفته‌ی جدید، فکرتان به شدت درگیر تغییرات می‌باشد. ممکن است به طرز غلطی درگیر این فکر باشید که اگر غرق در اتفاقات خوب زندگی خود شوید، آدم خودخواهی هستید. تا میانه‌ی هفته به دنبال راه‌هایی برای ابراز احساسات خود باشید اما در نیمه‌ی دوم هفته بهتر است که سخنی در مورد آنها نگفته و چیزی نیز به رو نیاورید. این هفته حس و حال‌تان مدام در حال نوسان خواهد بود و لازم است که این اتفاق را به عنوان امری طبیعی بپذیرید. تعطیلات پایان هفته روزهای عالی و سرشار از خلاقیت، ابتکار و عاشقی خواهند بود.

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام