مسابقه نوروزی با جایزه ویژه

مسابقه ویژه نوروزی مجله اینترنتی نت سام، به سه نفر از کسانی که پاسخ این مسابقه ویژه را به صورت صحیح ارسال کرده باشند به قید قرعه جوایز ارزنده ای اهدا خواهد کرد. نفر اول یک دستگاه تبلت لنوو، نفر دوم جایزه نقدی یک میلیون ریالی، و نفر سوم جایزه نقدی پانصد هزار ریالی خواهند گرفت. دوستانی که در مسابقه مجله برنده می شوند از طرف مجله نت سام  ایمیلی را حاوی درخواست اطلاعات شخصی برندگان جهت تائید هویت حقیقی آنها، دریافت میکنند، و پس از پاسخ به آن، نحوه دریافت جوایز برایشان ارسال میشود. پس لطفاً در هنگام شرکت در مسابقه ایمیل خود را به صورت صحیح وارد نمائید.

پاسخ مسابقه شماره ۱۴
۱۴-match2
مهناز افشار

نتایج مسابقه شماره ۱۴

تعداد کل شرکت کنندگان ۲۹۴ نفر
تعداد پاسخ های صحیح ۱۲۷ نفر

برندگان این مسابقه

الیسا توانا
 مریم قمصری
 هادی نعلبندی

برای برنده ها

دوستانی که در مسابقه مجله اینترنتی نت سام برنده می شوند و اسامی آنها در این صفحه درج می شود از طرف نت سام ایمیلی را حاوی درخواست نوع شارژ (اعتبار) برای نوع خط (ایرانسل,همراه اول, رایتل و تالیا) دریافت میکنند، و پس از پاسخ به آن کد اعتبار هدیه به صورت ایمیل برایشان ارسال میشود. تا برای خود و یا دیگران بتوانند استفاده نمایند. پس از اعلام نتایج حتماً صندوق ایمیل خود را چک بفرمائید. در صورت عدم دریافت ایمیل مجله در Inbox لطفاً پوشه Spam و یا Bulk را نیز چک کنید. نکته قابل اهمیت دیگر اینکه برندگانی که ایمیل مجله را دریافت میکنند تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۱/۱۰ فرصت خواهند داشت تا اطلاعات مورد نظر را برای ما ارسال نمایند. و جوایز آنها تا پایان تعطیلات نوروزی سال ۱۳۹۵ برای آنها ارسال خواهد شد. با تشکر از همکاری شما.

مسابقه ویژه نوروزی

تصویر زیر قسمتی از یک شیء است. آن را شناسایی کنید و پاسخهای خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمائید. پاسخ صحیح و برنده خوش شانس در شماره هفته بعد اعلام میشود.

مسابقه ویژه نوروزی
۱۵-match1
+ روی عکس کلیک کنید

فرم شرکت در مسابقه ویژه نوروزی

مهلت شرکت در مسابقه ویژه نوروزی به اتمام رسیده است. لطفاً در مسابقه شماره بعدی شرکت بفرمائید.

هر یک از شما دوستان عزیز و همراهان مجله اینترنتی نت سام تنها یکبار مجاز به شرکت در مسابقه خواهید بود و اسامی  و ایمیلهای تکراری از دور مسابقه خارج خواهند شد. همچنین مهلت شرکت در مسابقه تا پایان روز پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ میباشد و بدیهی است پس از آن هیچ پاسخی مورد قبول نخواهد بود.

اجرا: مجله اینترنتی نت سام