موزیک های گوشی خود را میکس شده گوش کنید!

اخیراً رقابت شدیدی در بازار نرم افزارهای موبایل صورت گرفته که باعث شده خیلی از کمپانی ها به این فکر بیافتند تا نرم افزاری بسازند که بصورت اتوماتیک آهنگها را با هم میکس کند. Pacemaker و Spotify اخیراً اپلیکیشنهای خود را روانه ی بازار کرده اند و اکنون نوبت به سراتو رسیده تا اپلیکیشن جدید خود را ارائه دهد. از آنجایی که شرکت سراتو یکی از پیشرو ها در صنعت “دی جی” است، بسیاری از متخصصان چشم به این نرم افزار دوخته اند تا آن را از لحاظ کیفی بررسی کنند.

در وهله ی اول پس از ورود به برنامه، میفهمید که کار کردن با این برنامه خیلی ساده است و احتمالاً در کمتر از یک دقیقه میتوانید کارکردن با این برنامه را یاد بگیرید. بعد از انتخاب تعدادی آهنگ و ساختن لیست پخش، میتوانید پخش را شروع کنید. هر تراکی که میخواهید را به سمت چپ هل دهید و آنرا حذف کنید و یا آنرا به سمت راست هل دهید تا به جایگاهی بالاتر انتقال پیدا کند. لیست آهنگها بر اساس سرعت آنها (BPM) طبقه بندی میشود و همچنین این برنامه میتواند متصل به سرور سایت Spotify شود و شما را قادر سازد که از یک آرشیو موسیقی لایتناهی استفاده کنید.

مسئولین شرکت سراتو تمامی تلاش خود را فراهم آورده اند تا این نرم افزار بتواند بهترین نقطه را برای میکس کردن تشخیص دهد. در این نرم افزار، کاربر به راحتی میتواند موسیقی را با موسیقی بعدی تنها با فشار دادن یک دکمه میکس کند. این نرم افزار به زودی وارد مارکت های انرویدی نیز خواهد شد.

دریافت از اپ استور

گردآوری:مجله اینترنتی نت سام