هیجان را با این بازی تجربه کنید

یکی از محبوب‌ترین سبک‌ها در بازی‌های موبایل سبک اتومبیل‌رانی و موتورسواری است. بازی Traffic Rider یکی از همین بازی‌ها است که توسط استودیوی Sonar Kara ساخته و عرضه شده است. نام این استودیو را پیش از این در بازی‌هایی مانند Traffic Racer و Wings on firee شنیده بودیم. ترافیک رایدر یک بازی موتورسواری اول شخص محسوب می‌شود. این بازی به مانند Traffic Racerr یکی از بازی‌های محبوب گوگل‌پلی است.

موتورهای بازی از تنوع خوبی برخوردار هستند و ۲۶ موتور قابل بازی آن شما را خسته نخواهند کرد. این بازی نوعی بازی رکوردی محسوب می‌شود به طوری که هر چه سریع‌تر برانید امتیاز بیشتری کسب می‌کنید. مانند بازی‌های هم سبک، با سبقت‌های مویی و حرکت در خلاف جهت ترافیک امتیاز اضافی دریافت خواهید کرد. ماموریت‌های مختلفی در بازی گنجانده شده است؛ برای مثال در مراحل اولیه پیمودن یک مسافت مشخص در زمان تعیین شده اصلی‌ترین ماموریت شما خواهد بود. ماموریت‌هایی مانند طی مسافتی مشخص در لاین مقابل، تعداد مشخصی سبقت در زمان مشخص و دیگر ماموریت‌های زمانی در بازی گنجانده شده‌اند.

پس از چند دقیقه بازی متوجه می‌شوید برای موفقیت در بازی تنها گاز دادن و افزایش سرعت کافی نیست. یکی از نکات کلیدی بازی تشخیص شرایطی خواهد بود که نیاز به رها سازی گاز و کاهش سرعت دارید. درست است که حرکت با سرعت بالای ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت امتیاز بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد اما زیاده‌روی در آن کشنده خواهد بود. امکان شخصی‌سازی موتورهای بازی و تقویت مواردی همچون شتاب و کنترل آن‌ها نیز در بازی وجود دارد. برای آزاد شدن مسیرها، موتورها، خیابان‌های دوطرفه و مواردی از این دست علاوه بر پول کافی رسیدن به یک امتیاز و سطح خاص نیز لازم است.

در قسمت تنظیمات کنترل بازی تنوع خوبی دیده می‌شود، با توجه به این که یک دست درگیر گاز دادن است پیشنهاد می‌شود از کنترل پیش‌فرض استفاده کنید. طراحی گرافیک محیط‌های بازی و شرایط مختلف آب‌وهوایی به خوبی انجام شده است. صدای موتورها نیز طبق گفته سازندگان از روی نمونه‌های واقعی ضبط شده‌اند. اگر سخت‌افزار گوشی شما مناسب نیست و شاهد لگ‌ در بازی هستید توصیه می‌شود تنظیمات گرافیکی بازی را تغییر دهید.

این بازی برای پلتفرم‌‌های موبایل اندروید و iOS‌ در دسترس است. خریدهای درون برنامه‌‌ای متنوع بازی، امکاناتی مانند دریافت مقدار مشخصی پول یا آزاد کردن یک موتور را در اختیارتان می‌گذارد. در پایان باید گفت Traffic Rider بازی خوش‌ساخت دیگری از استودیوی ترکیه‌ای Sonar Kara‌ است که قطعا ارزش یک بار امتحان کردن را دارد. اگر از علاقه‌مندان بازی‌های موتورسواری هستید دانلود بازی اندروید و iOS ترافیک رایدر توصیه می‌شود.

دانلود

دریافت از گوگل پلی

دریافت از اپ استور

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام