تلفن: 33 96 97 66 (21 98+) - ایمیل: info [at] netsam.ir

عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه ایمیلی

اشتراک در خبرنامه

همراهان عزیز مجله اینترنتی نت سام؛ در صورتیکه مطالب این مجله را دوست دارید و می خواهید سریعتر و راحت تر از بقیه افراد، مطالب مجله را در ایمیل خود دریافت کرده و از بروزرسانی آنها باخبر شوید، از طریق فرم زیر در خبرنامه مجله اینترنتی نت سام مشترک شوید.

اشتراک شما در خبرنامه رایگان بوده و آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند. شما از این طریق تنها خبرنامه های مجله اینترنتی نت سام را که به صورت هفتگی منتشر می شوند، دریافت خواهید نمود و به هیچ وجه ایمیل های تبلیغاتی و یا اسپم (Spam) برایتان ارسال نخواهد شد.

آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

راهنمای عضویت در خبرنامه

  1. ابتدا آدرس پست الکترونیک (ایمیل) خود را در فرم بالا وارد کرده و روی گزینه عضویت در خبرنامه کلیک کنید. (توجه داشته باشید که آدرس ایمیل بدون www می باشد)
  2. در پنجره ای که باز می شود ، کد امنیتی مورد نظر را در فرم موجود وارد کرده و روی گزینه Complete Subscription Request کلیک کنید.
  3. یک ایمیل حاوی لینک تایید اشتراک خبرنامه، به آدرس ایمیل شما ارسال می شود که باید ایمیل خود را باز و روی لینک مورد نظر کلیک کنید تا اشتراک شما تایید شود.
نکته : اگر ایمیل در inbox شما نبود ، به بخش spam مراجعه کنید!

اگر پیام Email Subscription Confirmed را مشاهده نمودید، یعنی اینکه با موفقیت عضو خبرنامه مجله اینترنتی نت سام شده اید! در غیر اینصورت بجای کلیک روی لینک تایید ثبت نام ، آن را کپی گرفته و در نوار آدرس مرورگر خود وارد و کلید Enter کیبورد را بزنید!

برگشت به بالا