آئینه دیجیتالی !

حتماً برای شما هم پیش آمده است که نیاز به یک آینه داشته باشید تا وضعیت خود را چک نمایید. ممکن است در مهمانی و یا در خیابان نیاز به یک آینه پیدا کنید. ما به شما نرم افزار Mirror پیشنهاد میکنیم ! اکنون دیگر نیازی نیست حتما یک آینه را در کیف خود حمل کنید، آینه را در اسمارت فون و یا تبلت آندرویدی خود نصب کنید تا از این پس یک آینه جالب با امکاناتی کاربردی را همیشه به همراه داشته باشید.

این نرم افزار که طرز استفاده از آن بسیار ساده است ، امکانات کامل تری را نسبت به یک آینه معمولی برایتان فراهم می سازد، برای مثال یکی از قابلیت های کاربردی و جالب این نرم افزار قابلیت زوم (بزرگنمائی) و در معرض کنترل قرار گرفتن است، به کمک این ویژگی می توانید بر روی نقطه ای خاص از صورت خود زوم کرده و آن بخش را به شکلی دقیق تر مشاهده کنید ، در صورتی که در زوم بالا لرزش دستتان بیشتر حس شد می توانید از دکمه ای جهت ثابت کردن تصویر استفاده کنید.

نرم افزار Mirror با فراهم سازی یک دید تصویر بسیار عالی، دقیقاً حس وجود یک آینه را در صفحه نمایشگر گوشی هوشمند شما با تغییرات و قابلیت هایی گسترده به وجود می آورد. اگر شما تعدادی دیگر از اپلیکیشن های آینه را نیز امتحان کرده اید پیشنهاد می کنیم با دانلود Mirror، قابلیت های فوق العاده آن را نیز مورد آزمایش قرار دهید. امیدواریم لذت ببرید. البته برای نسخه IOS دو اپلیکیشن معرفی میکنیم که یکی از انها قابلیت افزایش نور تابیده شده به صورت شما را هم خواهد داشت.

دریافت از گوگل پلی

دریافت از اپ استور

دریافت از اپ استور

گردآوری:مجله اینترنتی نت سام