ست کردن مدل های مختلف چکمه با لباس

چکمه یکی از لباس های مخصوص فصل زمستان است که انواع و اقسام مختلفی دارد. اگر می خواهید در زمستان یک خانم خوش پوش شوید بهتر است بدانید که هر مدل چکمه را با چه لباس هایی باید ست کنیم.

چکمه بلند شما را گرم نگه می دارد

چکمه های بلند مناسب زمستان و پاییز هستند ، اجازه می دهند که شما لباس و دامن کوتاه را در این فصل به تن کنید. این نوع چکمه ها برای زمانی که هوا گرم شد اصلا مناسب نیستند و تنها شاید بتوان در هوای بارانی آن را پوشید، اما برای آب و هوای گرم مناسب نیستند.

 ۳-fashion9

چکمه هایی با پاشنه بلند با دامن های چاک دار بلند

۳-fashion2زمانی که یک دامن چاک دار بلند می پوشید ، برای اینکه کوتاه به نظر نرسید می توانید این چکه ها را بپوشید. این چکمه ها علاوه بر بلند قد کردن شما و چند سانت فاصله بین پای شما و زمین می تواند شکل زیبا و خاصی را به پاهای شما بدهد.

پوشیدن دامن کوتاه با چکمه های بلند و پاشنه دار

۳-fashion3اگر یک استایل لاغری دارید فکر می کنم پوشیدن یک لباس تنگ و این نوع چکمه ها شما را کشیده تر و خوش اندام تر نشان دهد.

چکمه های بلند ساده با پاشنه یکسره

۳-fashion7این نوع چکمه ها به دلیل این که پاشنه کوتاهی دارند و در قسمت بالا هم ساده هستند بیشتر مناسب ست کردن با شلوار جین یا لباس های بلند کشاد هستند که دیده نشوند.

چکمه هایی که طول ساق شان تا مچ است

۳-fashion5این چکمه ها زیر تنها مناسب برای شلوار جین هستند. این چکمه ها را نمی توانید با دامن کوتاه یا شلوار تنگ بپوشید.

چکمه های ترکه ای طرح دار پاشنه بلند

۳-fashion6این چکمه ها بهترین انتخاب برای ست کردن با لباس برای میهمانی های شب و عصر است و به راحتی می توانید با لباس خود ست کنید. این چکمه ها را وقتی پوشیدید فاصله ای حدود نیم سانت بین سساق چکمه و پای شما وجود دارد و در آن احساس راحتی دارید.

چکمه های فلت یا مسطح با پاشنه بسیار کم

۳-fashion4این چکمه های بلند بهترین انتخاب برای ست کردن با شلوارهای چسب است. قسمت ساق و مچ به بالای آن طوری مستقیم و صاف است که به شما اجازه می دهد شلوار خود را به راحتی درون آن قرار دهید . شاید کمی بعد از قرار دادن شلوار هنوز گشاد به نظر برسد اما با این وجود باز هم می تواند شما را زیبا کند.

چکمه های چرم کلاسیک

۳-fashion8این چکمه های چرم کلاسیک وقتی با پالتوهای بلند ست شوند، ترکیبی زیبا، شیک و در عین حال سنگین برای یک خانم خوش پوش در زمستان می شوند.

در انتخاب چکمه، مدرن و امروزی باشید برای این که به مرز فرامدرن بودن برسید ، چکمه های مچی را که booties نامیده می شوند امتحان کنید ، این کفش ها در میان مردم بسیار محبوب هستند.

گردآوری:مجله اینترنتی نت سام