فال هفته – ۱۱ تا ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵

هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آنها نقوش درهم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می‌دادند. آنها مشاهده می‌کردند که چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییر شکل می‌دهد. آنها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره‌های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حرکت می‌کنند و آنها را ستاره‌های مهاجر یا سیاره‌ها نامیدند. و آنها با اشتیاق می‌خواستند بدانند که این بازی های آسمانی منحصربه‌فرد چه معنا و مفهومی برای آنها می‌تواند داشته باشد. بنابراین کم و بیش به این ترتیب بود که طالع بینیبه وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان به ظاهر می‌تواند آینده را پیشگویی کند.

چرخش ستارگان را در هفته آینده ببینید …

فروردین

به جای این که کارهای مثبت را علنی انجام دهید در پشت پرده این کار را میکنید که البته به انتخاب خودتان بستگی دارد ؛ اگر دیگران مشکلاتی دارند تا قبل از اینکه از شما کمک نخواسته اند خودتان را دخالت ندهید.

اردیبهشت

این هفته متوجه رفتار بی ادبانه یک نفر میشوید اما بهتر است با وی به آرامی و منطقی رفتار کنید. در این هفته مجددا با محبوب تان به همدیگر قول میدهید و دوباره با هم عهد می بندید و به تمایلات احساسی تان میرسید و کدورت ها را دور میریزید.

خرداد

این هفته سعی میکنید زودتر از همیشه به خانه بروید تا در کنار همسرتان باشید. در حال حاضر بدون شک احساستان بالا رفته است و میتوانید باوفاترین و دوست داشتنی ترین همسر باشید ، در این هفته یک شب میتوانید برای کسانی که برایتان مهم هستند سورپرایزی درست کنید.

تیر

این هفته در مورد مسئله ای ایده فوق العاده ای به ذهنتان خطور میکند؛ اگر مشغول انجام کاری هستید سعی کنید آن ایده را فراموش نکنید تا بعدا به خوبی در موردش فکر کنید و آن را به انجام برسانید.

مرداد

جناب شیر! همه میدانند که شما قلب بزرگی دارید و این هفته این امر واضح تر است. شما در حالتی هستید که بسیار سخاوتمندید و با خوشحالی و رضایت از خودتان میگذرید تا به دیگران کمک کنید ؛ اگر کسی محتاج یک فنجان چای و کمی همدردی است، در یک چشم به هم زدن شما آن جا خواهید بود.

شهریور

این هفته خوب است فعالیت هایی را انجام دهید که از انجام آنها لذت ببرید ؛ میتوانید با افرادی معاشرت کنید که برایتان مهم هستند.

مهر

در این هفته یکبار دیگر شما روحیه ای خوش مشرب و اجتماعی پیدا کرده و میخواهید هر جایی که میروید مانند خورشید بدرخشید و اگر میتوانید که انتخاب کنید که وقتتان را با چه کسی بگذارنید، مایل به کسانی هستید که کمی غیرمعمول و یا بسیار با فرهنگند. اگر متولد مهری هستید که مجردید و به دنبال عشق میگردید احتمالا این هفته شخصی بسیار جذاب را ملاقات خواهید کرد.

آبان

این هفته میتوانید نقشه های بزرگی بکشید و از آنجایی که اعتماد به نفس بالایی دارید هر چه قدر نقشه هایتان بزرگتر باشد بهتر است؛ حتی ایده های که قبلا بی اهمیت بودند اکنون اهمیت زیادی پیدا میکنند.

آذر

این هفته زمان عالی برای این است که بدنبال آنچه میخواهید بروید، چون به نظر میرسد در حال حاضر مانعی در کار نیست. گر چه شما به کسی یا چیزی پشت نمیکنید، ولی در حال حاضر بهتر است فقط به دنبال خواسته های خود باشید حتی اگر کمی خودخواهانه به نظر میرسد.

دی

این هفته شخصی نیاز دارد که رهبر و مسئول فعالیت های شما باشد ، اگر تصمیم گرفتید که این نقش را به فردی بدهید ، چنانچه برنامه ها مطابق میلتان نبود، ایراد نگیرید. این هفته حتی اگر هم پیشنهاداتی بدهید یا با نقشه های دیگران کنار بیایید باز هم راضی نخواهید بود.

بهمن

این هفته کاملا بی تعصب باشید وگرنه تمام فرصت هایتان از دست خواهد رفت. اگر هم اکنون از این فرصتها با خبر هستید حتما باید بدانید که برای استفاده از آنها باید ریسک کنید اما اگر یک بهمنی واقعی باشید از این که به طرف ناشناخته ها بروید بسیار خوشحال خواهید شد.

اسفند

این هفته مراقب پول نقد خود باشید، یعنی تشخیص دهید که شما و خانواده تان برای هر چیز گرانی پول به اندازه کافی دارید یا نه ، اما اگر در حد فکرتان خرید کنید و اولین چیزی را که به چشمتان خورد نخرید باید بدانید که بهترین را تهیه خواهید کرد.

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام