فال هفته – ۱۵ تا ۲۱ خرداد ۱۳۹۵

هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آنها نقوش درهم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می‌دادند. آنها مشاهده می‌کردند که چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییر شکل می‌دهد. آنها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره‌های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حرکت می‌کنند و آنها را ستاره‌های مهاجر یا سیاره‌ها نامیدند. و آنها با اشتیاق می‌خواستند بدانند که این بازی های آسمانی منحصربه‌فرد چه معنا و مفهومی برای آنها می‌تواند داشته باشد. بنابراین کم و بیش به این ترتیب بود که طالع بینیبه وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان به ظاهر می‌تواند آینده را پیشگویی کند.

چرخش ستارگان را در هفته آینده ببینید …

فروردین

این هفته از نظر مالی و مادی اوضاع رو به بهبود است اما باید در برنامه ریزی خود بسیار دقت کنید تا مجدد به بحران جدیدی برخورد نکنید. این هفته یک پیشنهاد سرمایه گذاری به شما میشود که بهتر است نپذیرید زیرا فرصتهای بهتری برای شما پیدا خواهد شد.

اردیبهشت

این هفته خوش بینی و مثبت اندیشی مهمترین ویژگی و امتیاز در شرایطی است که در حال حاضر دارید. به هیچ عنوان اجازه ندهید در مورد سخنان دیگران روحیه شما تضعیف شود چرا که با این تضعیف روحیه مشکلات شما نه تنها حل میشود بلکه به سنگینی آن نیز اضافه خواهد شد.

خرداد

این هفته در مورد اختلافات فامیلی یا دوستان نزدیک خود با سیاست رفتار کنید و همه پل های پشت سر خود را خراب نکنید. در این هفته به حل مشکلی که چند نفر را مشغول و نگران کرده بود نائل می آیید و نظرها را متوجه خودتان میکنید.

تیر

این هفته تمام وسائل و امکانات لازم برای رسیدن به موفقیت امروز در اختیار شماست تنها باید سعی کنید از این امکانات نهایت استفاده را ببرید ؛ تنبلی و سهل انگاری این فرصت پیش آمده را از شما خواهد گرفت.

مرداد

این هفته اهداف خود را باید با دقت و واقع نگری مشخص سازید ؛ وقتی هدف روشن باشد میتوان با یک برنامه ریزی درست و پشتکار جدی آن را در اختیار داشت.

شهریور

این هفته برای انجام کارهایتان از سرعتی فوق العاده میتوانید استفاده کنید که هم به نفع شماست و هم اشخاص مهمی را متوجه حضور شما خواهد کرد. این هفته در یک مهمانی ملاقات مهمی خواهید داشت که برای آینده شما بسیار موثر خواهد بود.

مهر

این هفته به نظر میرسد با پشت سر گذاشتن این بحران، دوران تازه ای از شادی و نشاط فراخواهد رسید. در این هفته بخاطر بعضی از شرایطی که پیش خواهد آمد بسیار شگفت زده میشوید ؛ تمام این اتفاقات شما را به رویاهایتان نزدیکتر میکند.

آبان

این هفته بعضی از دوستان با استفاده از افکار و اندیشه های نو شما را در راه رسیدن به موفقیت نزدیک میکنند اما شما قدر این همدلی را نمیدانید ؛ اگر به این راهکارها بیشتر توجه کنید، بهره ای شایسته خواهید برد.

آذر

این هفته یک نفر خیال دارد شما را متوجه خودش کند، با چشمانی باز اطراف خود را بنگرید. در این هفته دو ملاقات مهم خواهید داشت که یکی در مورد مسائل تحصیلی و شغلی است و دیگری در مورد زندگی آینده تان.

دی

این هفته این برنامه ریزی از پیش تعیین شده شماست که موجب میشود کمتر غافلگیر حوادث شوید. در این هفته همواره سعی کنید این هوشیاری خود را حفظ کنید ؛ این هفته شما امنیت را به خوبی احساس خواهید کرد.

بهمن

این هفته اتفاقی خواهد افتاد که شما را کاملا گیج میکند پس بهتر است به جای واکنش های انفعالی با تلاشهای بی ثمر با دقت موضوع را بررسی و سپس تصمیم گیری نمایید.

اسفند

این هفته با دوستان قابل اعتماد خود بیشتر تماس داشته باشید و در مسائل مهم با آنها مشورت کنید ؛ در این هفته برای یک تصمیم مهم شما به راهنمایی و هم فکری آنها نیاز دارید.

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام