فال هفته – ۲۵ تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵

هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آنها نقوش درهم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می‌دادند. آنها مشاهده می‌کردند که چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییر شکل می‌دهد. آنها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره‌های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حرکت می‌کنند و آنها را ستاره‌های مهاجر یا سیاره‌ها نامیدند. و آنها با اشتیاق می‌خواستند بدانند که این بازی های آسمانی منحصربه‌فرد چه معنا و مفهومی برای آنها می‌تواند داشته باشد. بنابراین کم و بیش به این ترتیب بود که طالع بینیبه وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان به ظاهر می‌تواند آینده را پیشگویی کند.

چرخش ستارگان را در هفته آینده ببینید …

فروردین

هیچ کس دوست ندارد دیگران برایش تصمیم بگیرند، شما هم همین طور و به طور معمول لازم است با این افراد به طور جدی برخورد کرد اما در شرایط کنونی مجبور هستید پیشنهاد آن ها را بپذیرید. این هفته برای شما خوب است و اقدام به انجام هر کاری که بکنید به نفع تان خواهد بود ، پس با خوش بینی تصمیم بگیرید.

اردیبهشت

این هفته به طور جالبی همه مشکلات حل می شوند و چیزهای زیادی را متوجه می شوید ، بعضی از افراد طرز فکرشان را تغییر داده اند و همین طور نقشه هایشان و این موضوع برای شما جالب است . بهتر است به اتفاقاتی که می افتد توجه کنید چون احتمالاً در زندگی خصوصی شما تاثیرگذار است ؛ لازم نیست نگران باشید اطرافیان به شما توجه زیادی دارند و از شما حمایت میکنند.

خرداد

این هفته لحظات خوبی را پیش رو دارید ؛ تاکید زیادی وجود دارد و فرصتی دارید تا خودتان را نشان دهید. در این هفته استعداد هنری شما افزایش میابد و فرصتی دارید تا اوقات فراغتتان را به کار مفیدی بپردازید ؛ یک نفر با ایده های عجیب خود برای شما شانس می آورد.

تیر

این هفته هیچ کس به اندازه شما به خانواده اهمیت نمیدهد و شاید اکنون تصمیم بگیرید همه را دور هم جمع کنید. شاید نیاز به برنامه ریزی داشته باشد اما هیچ چیز شما را مایوس نمیکند مخصوصاً کار بیش از حد ؛ پس با انرژی مثبت این هفته را اغاز کنید.

مرداد

به عنوان یک قانون شما همیشه پر از انرژی هستید ولی در حال حاضر به سختی می توانید با شور واشتیاق کاری را انجام دهید. به هر دلیل که باشد،شما در مورد هر کاری که می کنید احساس می کنید انگیزه و روحیه تان را از دست داده اید و یا نگران می شوید که نکند آن، چیزی نباشد که دیگران از شما خواسته بودند در غیر این صورت صد در صد حالتان خوب است. ایده بدی نیست که این هفته تا آن جا که میتوانید استراحت کنید و در این صورت است که میتوانید با میزان انرژی همیشگی خود ادامه دهید.

شهریور

این هفته دوست دارید همه کارها بر اساس برنامه پیش بروند اما این طور نیست. سعی کنید در همه چیز موفق باشید ؛ اگر احساس بی حوصلگی می کنید طوری رفتار نکنید که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است ؛ کمی استراحت کنید تا انرژی دوباره بگیرید.

مهر

در این هفته گر چه باید پرانرژی باشید ولی چنین احساسی ندارید و اگر چنین احساسی ندارید کوچکترین فرصتی که پیدا کنید میخواهید استراحت کنید ، هم چنین اگر چیزی شما را اذیت میکند احساس رخوت و بی حالی خواهید کرد و این طور به نظر می رسد که شما نسبت به شخص مورد علاقه تان و یا وضعیت مالی تان بسیار نگرانید. چگونه می خواهید این وضع را بهبود ببخشید؟ کمی تفکر کنید تا راه حل مناسبی بیابید و یقین داشته باشید که خواستن توانستن است.

آبان

در این هفته میتوانید نیازهای همسر یا محبوب تان را به خوبی شناسایی و انها را برطرف کنید. لازم نیست زیاد تلاش کنید کوچک ترین کاری هم که انجام دهید موفق میشوید چون این هفته برای شما به خوبی خواهد گذشت پس زیاد خودتان را خسته نکنید.

آذر

این هفته یک نفر خواسته های بیشماری از شما دارد ؛ گرچه شما باید خیلی خشنود باشید از این که دیگران اینقدر شما را توانا می بینند اما تحت فشار زیادی بخاطر این مسئله قرار خواهید گرفت. تحت هیچ شرایطی نباید بگذارید مشکلات بر شما چیره شوند چون آن وقت بعلاوه این که خسته تان می نماید ؛ اعتماد به نفس خود را نیز از دست خواهید داد ، سعی کنید در این هفته بیشتر استراحت کنید و هیچ کار هیجان انگیزی انجام ندهید.

دی

این هفته تناسب برقرار کردن در کارها بسیار مهم است ؛ اگر لازم بود تمام وقت کار کنید، حتماُ به همسرتان بگویید که این کار کردن شما به سودخود او هم هست. در این هفته سعی کنید سریع عصبانی نشوید ؛ اگر برای وقتتان برنامه ریزی کنید می توانید در کارهایتان پیشرفت کنید و هم چنین به افراد منزل هم رسیدگی کنید.

بهمن

دوستان مهمترین بخش زندگی تان می باشند و این هفته می توانید از معاشرت با آنها لذت زیادی ببرید ، باید دور هم جمع شوید و کاری انرژی زا سرگرم کننده یا غیر معمول انجام دهید ؛ همچنان باید به کسانی که اخیراً تعهدی به آنها سپرده اید توجه کنید. شاید وقت آن رسیده که بعضی از آنها را رها کنید ؛ به خصوص اگر می دانید که انرژی را که لازم دارند به آنها نمی دهید.

اسفند

این هفته شما انگیزه ای را که پشت رفتار یک شخص قرار دارد نمی توانید کاملاً درک کنید اما اجازه ندهید مانع شود که با دستور کار خودتان جلو بروید. این حقیقتی ناخوشایند است که هیچ کس دوست ندارد ببیند آشنایانش پیشرفت کنند!

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام