فال هفته – ۵ تا ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۵

هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آنها نقوش درهم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می‌دادند. آنها مشاهده می‌کردند که چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییر شکل می‌دهد. آنها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره‌های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حرکت می‌کنند و آنها را ستاره‌های مهاجر یا سیاره‌ها نامیدند. و آنها با اشتیاق می‌خواستند بدانند که این بازی های آسمانی منحصربه‌فرد چه معنا و مفهومی برای آنها می‌تواند داشته باشد. بنابراین کم و بیش به این ترتیب بود که طالع بینیبه وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان به ظاهر می‌تواند آینده را پیشگویی کند.

چرخش ستارگان را در هفته آینده ببینید …

فروردین

در این هفته احساس و ظاهری عالی خواهید داشت ؛ چند روز آینده بهترین روزها را با همسرتان سپری خواهید کرد و مملو از احساس عشق و دوست داشتن خواهید شد. این هفته در کل هفته خوبی برای شماست و اقدام به انجام هر کاری که بکنید به نفع تان خواهد بود ، پس با خوش بینی تصمیم بگیرید.

اردیبهشت

این هفته یک نفر رفتار عجیبی خواهد داشت و تنها با این کار می خواهد حس کنجکاوی شما را برانگیزد و شما با شعوری که دارید می توانید شرایط را کنترل کنید. در مورد مسائل عشقی لازم نیست با سیاست رفتار کنید ؛ جالب است که بدون این که گامی به جلو بردارید اتفاق بعدی را حس بزنید.

خرداد

این هفته بر روابط شما و آشنایان تاکید دارد ؛ اگر متولد فروردین در اطراف خود دارید، کمی حساس و عصبی خواهید شد. اگر می توانید کاری کنید که آرام شوید آنها مطمئناً از شما ممنون خواهند بود ؛ ببینید در این هفته برای ارامش روح تان چه کاری میتوانید انجام دهید.

تیر

این هفته وضعیت کاری تان بسیار عالی خواهد بود و همه چیز خوب پیش خواهد رفت. در این هفته در کنار شانس هایی که خواهید داشت اما مراقب مشاجره با همکارانتان نیز باشید ؛ شما بخاطر حس زیبایی که دارید دوست دارید صلح کنید و وقتی به خانه می روید همه چیز را فراموش کرده اید.

مرداد

این هفته ونوس به بخشی از جدول شما وارد میشود که حاکم بر تحصیلات عالیه، سفر و مذهب شماست و در حال حاضر شما از انجام تمامی این فعالیت ها لذت میبرید. اگر یک شیر تنها هستید، ممکن است شخص جدیدی را ملاقات کنید که افق های زندگی تان را گسترش دهد. اگر به تعطیلات می روید، به نظر می رسد که با دست تقدیر و یافتن شخصی در آن جا، در دام عشق می افتید.

شهریور

این هفته با دوستان صمیمی هماهنگ تر میشوید و می توانید با افرادی که به آنها اعتماد دارید رابطه خوبی برقرار کنید مخصوصاً می توانید اختلافات را با آن ها حل کنید. در این هفته شانس یافتن شریک زندگی مناسب برای شهریوری های مجرد ایجاد میشود ، پس خوب مراقب باشید.

مهر

در این هفته علی رغم توانایی اخیر شما در شاد نگه داشتن دیگران ؛ موضوعی اوضاع تان را تلخ می کند. ممکن است بحثی تند و تیز با کسی که دوستش دارید داشته باشید خصوصاً اگر او کاری که انجام می دهد همیشه شما را ناراحت می سازد و باعث می شود بی حوصله و بی علاقه شوید. آماده باشید که حقایقی را بشنوید و حقایقی را نیز بگویید و اگر نیاز دارید که جو را پاکسازی کنید پس این کار را بکنید ولی سعی کنید خودتان را کنترل کرده و حرفتان را از روی پشت بام اعلام نکنید تا بعداً خود را به خاطر گفتن این حرفها سرزنش کنید.

آبان

این هفته احساس ناامنی و بی اعتمادی دارید اما سعی کنید راحت باشید و همه چیز را ساده بگیرید. رفتن به جاهای ناشناخته برای تان ترس و هیجان می آورد، اما مسائل زیادی هستند که مطمئناً باید آن ها را حل کنید. شاید به خاطر این است که اصلاً شما انعطاف پذیر نیستید، اکنون زمان آن رسیده که آرام باشید تا به اهداف تان برسید.

آذر

این هفته به هیچ وجه پیشرفت های اساسی در همه جنبه های زندگی از نظرتان ناپدید نمیماند. در مورد هر پیشنهادی ذهن خود را باز نگهدارید حتی اگر در ابتدا جالب به نظر نمی رسد ؛ رفتار مثبت شما پشتیبانی خیلی ها را بطرفتان جلب میکند و بخصوص خیلی کمکتان خواهد کرد ؛ سعی کنید که یکنفر را به مسیر فکری خود نزدیکتر کنید.

دی

این هفته شما باید مهر و محبت و گرمای آن را در محیط خانه احساس کنید و این درست همان چیزی است که دوست دارید. این طور نیست؟ وقت آن رسیده که بعد از این همه مشاجره و ناراحتی های طولانی مدت، آرام گرفته و در فضایی صمیمانه و مهر آمیز استراحت کنید.

بهمن

این هفته پول زیادی بدستتان می رسد چه از طریق ثروت با آورده یا پولی که برای مدتی پرداخت نشده است . عاقل باشید و پول هایتان را برای روز مبادا نگه دارید ( به جای این که در خرج کردن آنها زیاده روی کنید ). هرگز متوجه نمیشوید که شاید در آینده نه چندان دور به پول نقد احتیاج پیدا کنید و در آن زمان است که اگر صندوقتان خالی باشد از خود ناراضی می شوید.

اسفند

این هفته پول زیادی به دست تان خواهد رسید و شما با عجله بیرون رفته و یک هدیه برای خودتان می خرید. اگر از قوه ابتکارتان استفاده می کنید می توانید راهی پیدا کنید که چطور نشت چکه چکه پولتان را متوقف شود.

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام