فیلتر کردن کامنت های توهین آمیز در اینستاگرام

کامنت های توهین آمیز یکی از معضلات شبکه‌های اجتماعی است. اینستاگرام برای مقابله با این مشکل قابلیت جدیدی را ارائه داده و امکان مدیریت نظرات را فراهم کرده است. فیلتر کردن کامنت های حاوی فحش و کلمات نامناسب مزیتی ایت که توسط اینستاگرام ایجاد شده است. امروزه گسترش شبکه‌های اجتماعی شرایطی را برای تبادل نطرات و دیدگاه‌ها به وجود آورده اما استفاده نادرست از فضای مجازی مشکلاتی را با خود به همراه داشته است.

اینستاگرام یکی از این شبکه‌های پرمخاطب است که کامنت های توهین آمیز بسیاری در آن دیده می‌شود. در ایران نیز هجوم برخی از کاربران به صفحات افراد مشهور ایرانی و خارجی مشکلات زیادی را به وجود آورده تا جایی که کمپین‌هایی برای جلوگیری از فحاشی و بلاک کردن کاربران توهین کننده تشکیل شد. اینستاگرام با هدف مقابله با این افراد و فحاشی‌ها دست به کار شده و قابلیت جدیدی را ایجاد کرده است. فیلتر کردن کامنت‌ های توهین آمیز راهکاری است که این شبکه اجتماعی در صفحات مهم مانند صفحات تجاری اضافه کرده و در صورت مفید واقع شدن این امکان فراهم می‌شود که سایر کاربران نیز از آن بهره مند شوند.

۴۲-tech2

اینستاگرام روش ساده‌ای را برای فیلتر کردن کامنت های توهین آمیز در اختیار کاربران قرار داده است. شما باید برای انجام این کار از طریق منوی Options به قسمت تنظیمات Settings بروید. سپس گزینه Comments را انتخاب کنید و حالت Hide Inappropriate comments را انتخاب کنید. در قسمت Custom Keywords کلماتی را بنویسید که می‌خواهید کامنت های حاوی آنها فیلتر شود. توجه داشته باشید که کلمات نوشته شده را با کاما از هم جدا کنید؛ در نهایت تغییرات انجام شده را با زدن تیک بالای صفحه تأیید کنید. اکنون این تنظیمات اجرا خواهد شد و کامنت های توهین آمیز نمایش داده نمی‌شوند.

دانلود اینستاگرام

دریافت از گوگل پلی

دریافت از ویندوز فون استور

دریافت از اپ استور

گردآوری:مجله اینترنتی نت سام