متن ترانه آهنگ ها در گوشی هوشمند شما

شنیدن موسیقی های خارجی اکنون بسیار بیش از قبل در میان جوانان رواج یافته و می توان گفت از مزایای اینترنت همین بین المللی شدن بسیاری از خوانندهاست که در جای جای دنیا نام آنها برده می شود و در هر قاره طرفدار دارند!

همیشه برایم متن ترانه ها جالب هستند و خیلی اوقات بعد از مرور انها به آسانی انها را از بر خواهم شد، اما همیشه سرچ کردن و پیدا کردن کمی وقت گیر به نظر می رسد، پلیر های خوب هم هستند که چند نمونه از انها را تست کرده ام، اما باید گفت Musixmatch یکی از بهترین هاست!

اپ Musixmatch با پشتیبانی تمامی متن های ترانه های نرم افزار Spotify راه اندازی شده است و شایان ذکر است سیستم Spotify دارای ۳۰ میلیون کاربر ماهانه فعال در سرتاسر دنیا و اپ اختصاصی آن بیش از ۵۰ میلیون مرتبه دانلود شده است. جالب است اگر بدانید تعداد بسیاری از موسیقی های ایرانی نیز در این برنامه دارای متن ترانه هستند و به آسانی می توانید متن ترانه آنها را در این برنامه بیابید.

اگر اهل گوش دادن موسیقی هستید و موسیقی خارجی نیز از جمله علاقه مندی های شماست و یا اگر علاقه به آموختن زبان دارید نصب برنامه Musixmatch را به شما توصیه می کنم. فقط قبل از هر کاری با کمک ویرایشگر تعبیه شده در برنامه اطلاعات موسیقی ها را دقیقتر کنید تا آسان تر بتوانید متن ترانه های موجود را پیدا کنید.

دریافت از اپ استور

دریافت از گوگل پلی

گردآوری:مجله اینترنتی نت سام