مسابقه نوروزی با جوایز ویژه

مسابقه ویژه نوروزی مجله اینترنتی نت سام، به سه نفر از کسانی که پاسخ این مسابقه ویژه را به صورت صحیح ارسال کرده باشند به قید قرعه جوایز ارزنده ای اهدا خواهد کرد. نفر اول یک دستگاه تبلت ۸ اینچی ایسوس، نفر دوم جایزه نقدی دو میلیون ریالی، و نفر سوم جایزه نقدی یک میلیون ریالی خواهند گرفت. دوستانی که در مسابقه مجله برنده می شوند از طرف مجله نت سام  ایمیلی را حاوی درخواست اطلاعات شخصی برندگان جهت تائید هویت حقیقی آنها، دریافت میکنند، و پس از پاسخ به آن، نحوه دریافت جوایز برایشان ارسال میشود. پس لطفاً در هنگام شرکت در مسابقه ایمیل خود را به صورت صحیح وارد نمائید.

پاسخ مسابقه شماره ۵۹

تورج نصر

نتایج مسابقه شماره ۵۹

تعداد کل شرکت کنندگان ۲۳۱ نفر
تعداد پاسخ های صحیح ۶۷ نفر

برندگان این مسابقه

 باران اسدالهی
سارا یونس زاده
 محمد ابراهیمی

برای برنده ها

دوستانی که در مسابقه مجله اینترنتی نت سام برنده می شوند و اسامی آنها در این صفحه درج می شود از طرف نت سام ایمیلی را حاوی درخواست نوع شارژ (اعتبار) برای نوع خط (ایرانسل,همراه اول, رایتل و تالیا) دریافت میکنند، و پس از پاسخ به آن کد اعتبار هدیه به صورت ایمیل برایشان ارسال میشود. تا برای خود و یا دیگران بتوانند استفاده نمایند. پس از اعلام نتایج حتماً صندوق ایمیل خود را چک بفرمائید. در صورت عدم دریافت ایمیل مجله در Inbox لطفاً پوشه Spam و یا Bulk را نیز چک کنید. نکته قابل اهمیت دیگر اینکه برندگانی که ایمیل مجله را دریافت میکنند تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ فرصت خواهند داشت تا اطلاعات مورد نظر را برای ما ارسال نمایند. و جوایز آنها تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۶ برای آنها ارسال خواهد شد. با تشکر از همکاری شما.

مسابقه ویژه نوروزی

تصویر زیر قسمتی از یک شیء است. آن را شناسایی کنید و پاسخهای خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمائید. پاسخ صحیح و برنده های خوش شانس در شماره بعدی اعلام میشود.

مسابقه ویژه نوروزی

+ روی عکس کلیک کنید

فرم شرکت در مسابقه ویژه نوروزی

مهلت شرکت در مسابقه نوروزی به اتمام رسیده است. لطفاً در مسابقه شماره بعدی شرکت بفرمائید.

هر یک از شما دوستان عزیز و همراهان مجله اینترنتی نت سام تنها یکبار مجاز به شرکت در مسابقه خواهید بود و اسامی  و ایمیلهای تکراری از دور مسابقه خارج خواهند شد. همچنین مهلت شرکت در مسابقه تا پایان روز پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ میباشد و بدیهی است پس از آن هیچ پاسخی مورد قبول نخواهد بود.

صفحه اینستاگرام مجله نت سام

کانال تلگرام مجله نت سام

اجرا: مجله اینترنتی نت سام