مسابقه هفته – شماره ۱۷

مسابقه هفته مجله اینترنتی نت سام هر هفته به سه نفر از کسانی که پاسخ مسابقه را به صورت صحیح ارسال کرده باشند به قید قرعه شارژ سیم کارتهای اعتباری هدیه می دهد. دوستانی که در مسابقه مجله برنده می شوند از طرف مجله نت سام  ایمیلی را حاوی درخواست نوع شارژ (اعتبار) برای نوع خط (ایرانسل,همراه اول, رایتل و تالیا) دریافت میکنند، و پس از پاسخ به آن کد اعتبار هدیه به صورت ایمیل برایشان ارسال میشود. تا برای خود و یا دیگران بتوانند استفاده نمایند. پس لطفاً در هنگام شرکت در مسابقه ایمیل خود را به صورت صحیح وارد نمائید.

پاسخ مسابقه شماره ۱۶
۱۶-match2
رامبد جوان

نتایج مسابقه شماره ۱۶

تعداد کل شرکت کنندگان ۳۸۵ نفر
تعداد پاسخ های صحیح ۱۶۱ نفر

برندگان این مسابقه

سیم زر علوی
 سارا حاجی باقری
 حمید رضا زرعی کار

برنده اینستاگرام

behnaz.partovi

برای برنده ها

دوستانی که در مسابقه مجله اینترنتی نت سام برنده می شوند و اسامی آنها در این صفحه درج می شود از طرف نت سام ایمیلی را حاوی درخواست نوع شارژ (اعتبار) برای نوع خط (ایرانسل,همراه اول, رایتل و تالیا) دریافت میکنند، و پس از پاسخ به آن کد اعتبار هدیه به صورت ایمیل برایشان ارسال میشود. تا برای خود و یا دیگران بتوانند استفاده نمایند. پس از اعلام نتایج حتماً صندوق ایمیل خود را چک بفرمائید. در صورت عدم دریافت ایمیل مجله در Inbox لطفاً پوشه Spam و یا Bulk را نیز چک کنید. نکته قابل اهمیت دیگر اینکه برندگانی که ایمیل مجله را دریافت میکنند معمولاً ۴۸ساعت فرصت خواهند داشت تا اطلاعات مورد نظر را برای ما ارسال نمایند. با تشکر از همکاری شما.

مسابقه شماره ۱۷

تصویر زیر قسمتی از چهره یکی از هنرمندان کشور است او را شناسایی کنید و پاسخهای خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمائید. پاسخ صحیح و برنده خوش شانس در شماره هفته بعد اعلام میشود.

مسابقه شماره ۱۷
۱۷-match1
+ روی عکس کلیک کنید

فرم شرکت در مسابقه

مهلت شرکت در مسابقه به اتمام رسیده است. لطفاً در مسابقه شماره بعدی شرکت کنید.

هر یک از شما دوستان عزیز و همراهان مجله اینترنتی نت سام تنها یکبار مجاز به شرکت در مسابقه خواهید بود و اسامی  و ایمیلهای تکراری از دور مسابقه خارج خواهند شد. همچنین مهلت شرکت در مسابقه تا پایان روز پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ میباشد و بدیهی است پس از آن هیچ پاسخی مورد قبول نخواهد بود.

جایزه بیشتر

شما میتوانید برای آن که شانس خود را برای دریافت جایزه شارژ سیم کارتهای اعتباری افزایش دهید؛ صفحه اینستاگرام مجله اینترنتی نت سام را دنبال کنید و اگر دوست داشتید در آن فعال باشید، هر هفته به قید قرعه، از بین افرادی که در صفحه اینساگرام مجله فعال بوده و یا آن را دنبال میکنند نیز، یکنفر برنده انتخاب خواهد شد.

insta-banner

صفحه اینستاگرام مجله نت سام

اجرا: مجله اینترنتی نت سام