پلوپز هوشمند و همه کاره

در شرایطی که سبک زندگی به سمت‌وسوی استفاده از وسایل هوشمند می‌رود، شاید جالب باشد بدانید که کمپانی شیائومی قصد دارد تا حضور پررنگی را در عرضه چنین گجت‌هایی داشته باشد. شاید تابه‌حال نام شیائومی را بیشتر درزمینهٔ تولید گوشی‌های هوشمند شنیده باشید، اما این کمپانی به تازگی از پلوپز هوشمند خودش با نام کامل Mi Induction Heating Pressure Rice Cooker رونمایی کرد که قادر است به‌وسیله گوشی هوشمند شما کنترل شود. شیائومی تابه‌حال محصولات هوشمند دیگری نظیر مانیتور‌ نمایش فشارخون، تسویه آب و همچنین تسویه هوا را معرفی کرده است.

پلوپز هوشمند شیائومی می‌تواند از طریق اتصال وای-فای به تلفن هوشمند شما سینک شده و با اپلیکیشن اختصاصی‌اش توسط کاربر مدیریت شود. کاربران می‌توانند قبل از استفاده، کیسه برنج خریداری‌شده را توسط این اپلیکیشن اسکن کنند تا آن بتواند نوع و برند آن را تشخیص دهد. در حال حاضر این گجت می‌تواند ۲۰۰ برند مختلف برنج را شناسایی کرده و با بیش از ۲.۴۵۰ متد مختلف آن را به بهترین حالت ممکن بپزد.

۲۰-tech2

این پلوپز برای پخت از روش فشار القایی استفاده می‌کند. برای کنترل میزان فشار داخل آن؛ یک شیر مغناطیسی تعبیه شده است که با فشار ۱.۲ اتمسفر و در دمای ۱۰۵ درجه سلسیوس می‌تواند برنج، کیک و خوراکی‌هایی ازاین‌دست را بپزد. شیائومی قول داده است که این محصول هوشمند، قدرتمندترین پلوپزی باشد که تا به حال از آن استفاده کرده‌اید.

گردآوری:مجله اینترنتی نت سام