۲ اپلیکیشن برای شب امتحان

فرا رسیدن فصل امتحانات، همیشه برای دانش آموزان و دانشجویان به معنای دو چیز بوده: حجم عظیمی از استرس و کوهی از کتاب و جزوه های خوانده نشده که برای شب های امتحان تلنبار شده اند.

چه درس هایتان را در طول ترم مرور کرده و چه تازه در فرجه های امتحانی به فکر تهیه جزوه افتاده باشید، باید برای موفقیت در امتحانات یک سری از عادت ها و سرگرمی های همیشگی تان را کنار بگذارید، تمام هوش و حواس تان را روی مطالب درسی متمرکز کرده تا از جلسه امتحان سربلند بیرون بیایید.

برای موفقیت در امتحان، ابزار و روش هایی وجود دارند که می توانند شما را به نتیجه دلخواهتان برسانند. اپلیکیشن های موبایل هم می توانند جزء این ابزار کمکی به حساب بیایند، به همین خاطر در این مطلب تصمیم داریم تا دو اپلیکیشن به شما معرفی کنیم تا در امتحانات تان بهترین نتیجه را بگیرید.

۲۴-tech2

ماشین حساب مهندسی

همه به یک ماشین حساب خوب احتیاج دارند، خصوصا در شب های امتحان های سختی مثل آمار و جبر و معادلات دیفرانسیل که باید با توابع مثلثاتی و لگاریتم و انتگرال و … سر و کله بزنید. اگر ماشین حساب مهندسی در اختیار ندارید، شاید اپلیکیشن RealCalc بتواند بهترین جایگزین دیجیتالی آن در تلفن های هوشمند محسوب شود.

رابط کاربری اپلیکیشن کاملا از روی ماشین حساب های مهندسی واقعی الگوبرداری شده، بنابراین اگر تجربه کار با نمونه واقعی را داشته باشید در کار با این اپلیکیشن با مشکلی مواجه نخواهید بود. RealCalc نه تنها پیچیده ترین مقادیر ریاضی را برایتان محاسبه می کند، بلکه مبدل واحد هم دارد تا بتوانید از آن برای دروسی مثل فیزیک هم استفاده کنید.

دریافت از گوگل پلی

دریافت از اپ استور

۲۴-tech3

حل کننده معادلات ریاضی

اما گاهی اوقات معادلات ریاضی به قدری پیچیده اند که تا راه حل را بلد نباشید، ماشین حساب مهندسی هم دردی از شما دوا نمی کند. اینجاست که می توانید PhotoMath را به کار بگیرید، اپلیکیشنی استثنایی که با گرفتن عکس از معادلات ریاضی، پاسخ آنها به همراه راه حل را در اختیار شما قرار می دهد.

تنها مشکل اپلیکیشن اینجاست که فقط فونت های چاپی و اعداد انگلیسی را تشخیص می دهد. با این حال اگر منبع مطالعه شما چنین شرایطی داشته باشد، PhotoMath را ابزاری فوق العاده کاربردی و مفید برای حل مسائل خواهید یافت. حتی اگر کمی تند و تیز باشید‌، شاید بتوانید از اپلیکیشن در سر جلسه امتحان هم استفاده کنید!

دریافت از گوگل پلی

دریافت از اپ استور

گردآوری:مجله اینترنتی نت سام